Filmy produktowe
i wizerunkowe

Profesjonalne filmy produktowe i filmy wizerunkowe dla firm.

Wykonujemy studyjne i plenerowe filmy dla każdego rodzaju produktów. Realizujemy klipy produktowe z udziałem aktorów, jak również reklamy produktowe bez obsady. Dzięki możliwościom video animacji zrealizujemy każdy, nawet najbardziej wyszukany pomysł filmowej prezentacji Twojego produktu.

Latamy wysoko, również dronami, kręcąc profesjonalne filmy prezentujące siedziby firmy i zakładów produkcyjnych. W końcu warto pokazać, miejsce narodzin Twojego produktu, budując tym samym poczucie wiarygodności wśród swoich docelowych klientów. Klip wizerunkowy firmy, to również doskonałe narzędzie PR'owe do budowania kultury organizacyjnej Twojego przedsiębiorstwa.

Filmy produktowe i firmowe, to przede wszystkim ludzie... ludzie je realizujący. Współpracujemy z topowymi filmowcami, oświetleniowcami i montażystami, którzy po prostu czują jak ma wyglądać gotowe dzieło. Tak, dzieło. Bo film to sztuka, a film produktowy to sztuka szyta na miarę Twojego produktu, który gra w nim pierwszoplanową rolę. Zadbamy o to, by otrzymał nagrodę Oskara publiczności - Twoich klientów!

VIDEO AD - reklamowe filmy produktowe

Filmy reklamowy produktu

Reklamowy film produktowy to uniwersalna reklama produktu o szerokim zastosowaniu i przeznaczeniu. Nasze rezległe możliwości produkcyjne oraz duże zaplecze sprzętowe, pozwalają zrealizować filmy produktowe w technologi makro - dla bardzo małych produktów lub detali, jak również zaprezentować duże przedmioty w sposób zgodny z wizją Twojej firmy i wspólnie opracowanym scenariuszem. Zaawansowane umiejętności operatorskie i montażowe, w połączeniu z właściwym wyczuciem najnowszych trendów reklamy wizualnej i indywidualnym podejściem do każdej produkcji, gwarantują najwyższy poziom gotowego dzieła. Reklamowe filmy produktowe wykonujemy zarówno w studio jak i w plenerze, z lub bez scenografii/rekwizytów. Nasze filmy produktowe wykonujemy tak, by wpisały się w wizerunek Twojej firmy, bez względu na to czy jest on czysty i minimalistyczny, czy ozdobny i artystycznie skomplikowany. 

W skrócie:

 • Rodzaj prezentowanego produktu: każdy produkt, pojedynczo
 • Standardowy czas trwania filmu: do 45 sek.
 • Miejsce wykonywania zdjęć: studio lub plener
 • Scenografia: Tak
 • Montaż: dynamiczny do wybranej przez nas muzyki
 • Podstawowa kolorokorekcja: w standardzie
 • Format filmu: Full HD/4K
 • Przekazanie praw autorskich do filmu
 • Dodatkowe opcje: ikonografiki, teskty reklamowe, efekty wizualne, montaż do firmowej muzyki, lektor, przekazanie materiału źródłowego, alternatywne formaty np. Facebook Post/Youtube Shorts/Instagram relacja, prawa autorskie do telewizji.

O powyższym filmie: założeniem tego filmu produktowego było przedstawienie szczegółów techniczncyh i użytkowych obuwia roboczego marki HUZAR, spójnie do istniejących już materiałów promocyjnych produktu (plakaty, banery i ulotki). Klip produktowy utrzymany w mglistej atmosferze i ciemnej scenografi odwołuje się do twardego i mocnego (robotniczego) wizerunku marki tj. buty przeznaczone dla profesjonalistów z branży budowlanej, technicznej i inżynieryjnej podczas pracy w terenie.

Film reklamowy gamy / kolekcji produktów

Posiadasz gamę lub kolekcję produktów, którą chciałbyś zaprezentować na filmie, jednak nie chcesz namnażać kosztów wykonując oddzielny klip dla każdego z nich? Oto rozwiązanie dla Ciebie! "REWOLWER", czyli film produktowy dla kilku produktów. Jest to nasza innowacyjna usługa filmowa, możliwa do wykonania za sprawą 5 metrowej obrotnicy, w którą jest wyposażone nasze studio. Ustawione po obwodzie produkty, przesuwają się jeden po drugim w oświetlony obszar planu zdjęciowego, umożliwiając tym samym prezentację pełnej gamy Twoich wyrobów lub towarów. Całość klipu okraszamy indywidualnymi ujęciami każdego z produktów i otrzymujemy kompletną, i efektowną formę filmowej prezentacji dla całej Twojej oferty.

W skrócie:

 • Rodzaj prezentowanego produktu: kilka produktów na raz, kolekcja/gama produktów
 • Standardowy czas trwania filmu: do 40 sek.
 • Miejsce wykonywania zdjęć: studio
 • Scenografia: brak
 • Innowacja: prezentacja kilku produktów w stylu "Rewolwer"
 • Montaż: dynamiczny do wybranej przez nas muzyki
 • Podstawowa kolorokorekcja: w standardzie
 • Format filmu: Full HD/4K
 • Przekazanie praw autorskich do filmu
 • Dodatkowe opcje: indywidualna scenografia, ikonografiki, teskty reklamowe, efekty wizualne, montaż do firmowej muzyki, lektor, przekazanie materiału źródłowego, alternatywne formaty np. Facebook Post/Youtube Shorts/Instagram relacja, prawa autorskie do telewizji.
   

O powyższym filmie: film produktowy kolekcji krzeseł dla producenta mebli tapicerowanych. Celem filmu było przedstawienie produktów zgodnie z zasadą "od szczegółu do ogółu". Na początku klipu produktowego uwypukliliśmy istotne detale krzeseł, następnie przedstawiliśmy ich pełny wygląd, by na końcu zaprezentować kolekcję wszystkich produktów, korzystając z możliwości naszej dużej obrotnicy i punktowego oświetlenia. Taki zabieg (widoczny w 16 sekundzie poniższego filmu), dał efekt przeskakującego magazynku rewolwera "naładowanego" poszczególnymi modelami krzeseł, które jeden po drugim, pojawiają się w oświetlonej części planu zdjęciwego.

VIDEO STUDIO - studyjne filmy produktowe

Opis

Video STUDIO to nasza autorska wizja studyjnych filmów produktowych, powstających na bazie ustandaryzowanych wytycznych w zakresie oświetlenia, zdjęć i montażu. Brak scenografii filmowej w ramach usługi Video STUDIO sprawia, że oglądający skupia się na produkcie, który przedstawiamy w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób. Standaryzacja daje z kolei możliwość wykonania spójnych realizacji dla kilku produktów jednej firmy, powodując tym samym u odbiorcy poczucie profesjonalizmu i uporządkowania. Dynamiczny montaż do muzyki, w połączeniu z dużymi możliwościami oświetleniowymi naszego studia, daje porządaną i zawsze aktualną atrakcyjność wizualną gotowego filmu. Video STUDIO, za sprawą powyższych cech, to filmy prezentacyjne produktów, które są przy okazji stosunkowo szybkie i niedrogie w produkcji. Reasumując, ten sposób prezentacji filmowej produktów opiera się na następujących zasadach:

 • czyste kadry,
 • przemyślane ujęcia,
 • zaawansowana gra światłem,
 • dynamiczny montaż do muzyki.

Takie podejście do realizacji filmów produktowych sprawia, że są one:

 • powtarzalne - spójne w przypadku realizacji kilku produktów tej samej firmy,
 • uniwersalne - można je wykorzystać w wielu miejscach i sytuacjach,
 • aktualne wizualnie - "starzeją się" o wiele wolniej, niż bardziej urozmaicone produkcje,
 • szybkie w realizacji - przy właściwym opracowaniu wzorca, możemy zrealizować nawet kilka filmów w ramach jednego dnia zdjęciowego,
 • niedrogie - standaryzacja = szybkość realizacji = minimalizacja kosztów produkcji.

Filmy produktowe Video STUDIO, dla jeszcze lepszego dostosowania do Twojego budżetu podzieliliśmy na 4 wersje:

 1. LOW
 2. MEDIUM
 3. PRO
 4. PRO+

różniące się poziomem skomplikowania/zaawansowania produkcyjnego oraz czasem trwania. Różnice pomiędzy wersjami filmów produktowych Video STUDIO zademonstrowaliśmy poniżej, na przykładzie tego samego "produktu" - samochodu Ferrari. Pamiętaj jednak, że jest to usługa dla każdego produktu... Twojego również!

Video STUDIO to rewolucja w dziedzinie filmów produktowych. To redefinicja utartych konwenansów w produkcji klipów produktowych, które od teraz stają się dostępne dla każdego. Tak, dla Ciebie również. Napisz do nas i przekonaj się!

Video studio LOW

Podstawowa forma prezentacji dowolnego produktu w postaci studyjnego klipu produktowego. Wykorzystuje nieznacznie zmieniające się oświetlenie planu zdjęciowego i zawiera podstawowe, ustandaryzowane ujęcia, które przedstawiają produkt w sposób wystarczający.

Czas trwania filmu: do 30 sekund.

Video studio MEDIUM

Bardziej rozbudowana wersja prezentacji filmowej produktu. Wzbogacona o artystyczne ujęcia i dynamiczne przejścia. Zawierająca w sobie zarówno kadry ogólne, jak i te prezentujące detale produktu. Doskonale sprawdza się w celu spójnej prezentacji większej ilości produktów / grup produktowych. Pozwala na zachowanie jednolitego charakteru filmowanych produktów, a z drugiej strony daje możliwość ukazania wyjątkowych cech każdego z nich.

Czas trwania filmu: do 45 sekund.

Video studio PRO

Kompletny sposób prezentacji produktu w formie studyjnego filmu produktowego. Zastosowane ujęcia w sposób wyczerpujący prezentują zarówno sferę wizualną produktu (na zewnątrz i wewnątrz), jak również przedstawiają w formie dynamicznych ujęć funkcjonalność, detale i wyjątkowe cechy prezentowanego obiektu. Ujęcia wzbogacone są o dynamiczne ruchy kamerą, które montowane są w rytm muzyki. Opcja ta, ma na celu pokazanie wszystkie najważniejsze cechy, detale stylistyczne i komplet funkcji przedmiotu, w formie atrakcyjnej reklamy video produktu.

Czas trwania filmu: do 60-70 sekund.

Video studio PRO+

Unikalny film produktowy, wykorzystujący pełne możliwości realizatorskie (m.in. sprzęt, oświetlenie, rekwizyty, muzykę, montaż). W przypadku opcji PRO+, ogranicza nas tylko wyobraźnia zamawiającego, z którym na podstawie BIREF'u i rozmowy przedprodukcyjnej, omawiamy wszelkie szczegóły dotyczące realizowanego filmu produktowego. Video STUDIO PRO+ to indywidualna reklama Twojego produktu, która pomimo, że realizowana w studyjnych warunkach, oferuje atrakcyjnosć wizualną na poziomie o wiele droższych produkcji plenerowych lub tych z udziałem aktorów. Wyróżnij się i postaw na rozwiązanie video, szyte na miarę... Twojego produktu!

Czas trwania filmu: do 90 sekund.

PRZYKŁAD: Video studio MEDIUM - wózek dziecięcy

O powyższym filmie: film produktowych Video studio MEDIUM dla producenta wózków dziecięcych firmy JEDO®. Celem powyższego klipu produktowego było minimalistyczne przedstawienie produktu zarówno w widoku ogólnym, jak i prezentacja precyzyjnie wskazanych przez zamawiającego detali. Klientowi zależało również na przedstawieniu akcesoriów dodatkowych dołączanych do każdego wózka , które zaprezentowaliśmy w formie bezdotykowej animacji pod koniec klipu (od 22 sekundy filmu). Nieprzypadkowa jest również muzyka, do której został wykonany dynamiczny montaż - miała być ona spokojna i neutralna. Na uwagę zasługuje również "smaczek" w postaci muzycznego rozgraniczenia części prezentacji ogólnej produktu od części pokazania akcesoriów (wspomniana wcześniej 22 sekunda filmu) - da się tutaj usłyszeć wyraźne przejście w podkładzie muzycznym. Dzięki między innymi takim zabiegom, całość po prostu dobrze się ogląda.

VIDEO 3D - animacje 3D produktów

Opis

Wyobraź sobie, że nic Cię nie ogranicza, że możemy wykonać dowolny film dla Twojego dowolnego produktu, w dowolnej przestrzeni, dowolnych ujęciach, o dowolnym przeznaczniu. Tym jest właśnie animacja 3D produktu - (do)wolnością. W ramach produktowej animacji 3D jesteśmy w stanie zaprezentować każdy jeden obraz wykreowany w Twojej wyboraźni i przekształcić go w filmową animację 3D produktu, którą można oglądać tak samo jak film, ale zobaczyć o wiele więcej niż to na co filmowe realizacje technicznie pozwalają. Animować możemy wszystko - proces powstawania Twojego produktu, prezentować w nano skali strukturę materiałów użytych do jego produkcji, pokazywać możliwe formy zastosowania Twoich wyrobów wraz z przedstawieniem efektów tego zastosowania. Nie ogranicza nas miejsce - Twój produkt może pojawić się zarówno w oceanicznych głębinach, jak i kosmicznych odchłaniach; czas - możemy go zwalniać, przyspieszać, cofać i wyprzedzać; fizyczne możliwości - możemy zajrzeć we wnętrze Twojego produktu, pokazując jego złożoność na poziomie makro, jak również zaprezentować go w pełnej okazałosci w idealnie zaaranżowanej scenerii. Wyobrażasz to sobie? Opowiedz nam o tym!

Animacja 3D produktu z otoczeniem - sofa

O powyższym filmie: animowacja filmowa 3D produktu, przedstawiająca funkcję spania rokładanej sofy, w dedykowanej, zaaranżowanej graficznie przestrzeni mieszkaniowej. Dodatkowym smaczkiem jest zmieniająca się pora dnia, która determinuje składanie i rozkładanie się sofy.

Animacja 3D produktu - meble

O powyższym filmie: animowany film produktowy, prezentujący podwieszany fotel ogrodowy z różnych perspektyw.

VIDEO ACTOR - filmy produktowe z aktorem/ką

Opis

Posiadasz produkt, który kupuje się emocjami lub jest na tyle skomplikowany technicznie, że należy pokazać jak działa? Zaprezentuj go na filmie produktowym z aktorem / aktorką. Zajmujemy się kompleksową realizacją filmów produktowych z aktorami. Organizujemy casting, wybieramy (wspólnie lub samodzielnie) odpowiednią osobę, opracowujemy scenriusz i realizujemy filmy reklamowe produktów, na różnym poziomie skomplikowania realizatorsko-montażowego. Od prostych unboxingów, przez precyzyjne przedstawienie funkcji produktów, po efektowne klipy reklamowe z wykorzystaniem efektów specjalnych. Przeprowadzamy skrupulatną selekcję aktorów, budujemy odpowiedni klimat filmu, stosujemy spersonalizowany montaż i wykorzystujemy właściwą muzykę, dbając tym samym o właściwy i spójny wizerunek Twojej firmy. Posiadamy szerokie możliwości sprzętowo-studyjne, umożliwiające zaprezentowanie praktycznie każdego produktu. Daj odpowiedź swoim potencjalnym klientom, na pytania które mogą zadać. Zaprezentuj działanie, funkcje i wygląd swojego produktu na filmie reklamowym z aktorem. Na filmie, który nie tylko dobrze się ogląda, ale przede wszystkim takim, który spotęguje Twoją sprzedaż. 

W skrócie:

 • Rodzaj prezentowanego produktu: produkt/y z udziałem aktora
 • Standardowy czas trwania filmu: do 80 sek
 • Miejsce wykonywania zdjęć: studio/plener
 • Scenografia: tak/nie
 • Scenariusz: tak
 • Casting: tak
 • Wizażysta: tak
 • Catering: tak
 • Dodanie ikonografik/tekstów reklamowych: tak
 • Innowacja: efekty specjalne, animacje, efekty świetlne
 • Montaż: dynamiczny do wybranej przez nas muzyki
 • Podstawowa kolorokorekcja: w standardzie
 • Format filmu: Full HD/4K
 • Przekazanie praw autorskich do filmu (w tym do możliwości publikacji wizerunku aktora)
 • Dodatkowe opcje: indywidualna scenografia, montaż do firmowej muzyki, lektor, przekazanie materiału źródłowego, alternatywne formaty np. Facebook Post/Youtube Shorts/Instagram relacja, prawa autorskie do telewizji

Meble - film reklamowy produktu z aktorem/ką

O powyższym filmie: reklamowy film produktowy z aktorką dla producenta mebli tapicerowanych. Celem tego klipu było ukazanie jakości oraz funkcjonalności norożnika. Aktorka posiadała precyzyjne wytyczne dotyczące przedstawienia ruchomych oparć i zagłówków sofy, która za jednym pociągnięciem rączki, transformowała się z wersji półleżącej do siedzącej. Istotnym punktem filmyu, było również zobrazowanie grubej i wyrazistej struktury materiału z którego wykonany jest mebel, jak również stylowych detali czarnego stelaża.

SPAIO® odzież - film reklamowy produktu z aktorem/ką

O powyższym filmie: film reklamowy odzieży termoaktywnej dla sportowców marki SPAIO®. Film przeznaczony na stronę www producenta oraz Social Media. Krótka forma filmu reklamowego z aktorem, który stworzony został w celach reklamowo-wizerunkowych. W przypadku tego filmu produktowego, wysportowany aktor poprzez swoją grę aktorską miał za zadanie zademonstrować elastyczność i komfortową funkcjonalność odzieży, której wysokie parametry termiczne nie powodują krempowania ruchów. Klip został zmontowany do energetycznej muzyki, która wpisuje się w wizerunek marki.

Okulary VR - film reklamowy produktu z aktorem/ką

O powyższym filmie: realizacja zaawansowanego technicznie filmu produktowego okularów VR, jako akcesorium dodatkowego do urządzenia z branży medycyny estetycznej. Poniższy film produktowy zachowany został w klimacie hi-tech. Założeniem tej produkcji filmowo-reklamowej, było ukazanie innowacyjnego charakteru marki w krótkiej, kilkudziesięciosekundowej formie. Producentowi zależało na utajnieniu szczegółów działania sprzętu (względy patentowe), a jednocześnie podkreśleniu skomplikowanej technologii, w którą produkt został wyposażony. Aktorka manipulująca holograficzną tablicą nawigacyjną oraz odpowiednie naświetlenie planu zdjęciowego, w połączeniu z właściwym montażem dało efekt klipu rodem z filmów o przyszłości.

VIDEO 360 - obrotowe filmy produktowe

Opis

"Less is more" to hasło przyświecało nam przy tworzeniu usługi filmów obrotowych Video 360. Jest to najprostsza forma filmowej prezentacji produktu, polegająca na płynnym obrocie dowolnego przedmiotu na białym tle. Prędkość obrotu możemy dostosować do Twoich potrzeb i charakteru produktu, tworząc tym samym spokojny lub dynamiczny klimat filmu, opatrzony adekwatnym podkładem muzycznym. Video 360 to filmowa jakość prezentacji 360 stopni Twoich produktów (nawet tych największych) dostępna na wyciągnięcie ręki.

Dostępne opcje usługi VIDEO 360:

 • Video 360 STANDARD - dla stosunkowo małych i lekkich produktów tj.: 2x2x2 metry, do 80 kg. (np. AGD, rowery, hulajnogi elektryczne)
 • Video 360 XXL - dla dużych i ciężkich produktów tj.: powyżej 80 kg (np. maszyny, urządzenia, meble, samchody, inne pojazdy)
 • Video 360 PRO - obrotowy film produktowy wzbogacony o dodatkowe elementy prezentacyjne np. zdjęcia detali w stylu HOTSPOT; pojawiające się podczas obrotu flimiki COLOUDS objaśniające działanie wybranych funkcji; wszelkie inne, dodatkowe elementy foto-video, które miałyby pojawić się w klipie w czasie obrotu produktu.

Video 360 STANDARD

O powyższym filmie: film obrotowy roweru wykonany w opcji Video 360 STANDARD.

Video 360 XXL

O powyższym filmie: film obrotowy motocykla marki INDIAN®, wykonany w opcji Video 360 XXL, wraz z usługą kompleksowego przygotowania pojazdu do filmu tj.: mycie detailingowe + polerowanie elementów chromowanych.

Video 360 XXL

O powyższym filmie: film obrotowy samochodu marki Ferrari®, wykonany w opcji Video 360 XXL, wraz z usługą kompleksowego przygotowania pojazdu do filmu tj.: mycie detailingowe karoserii oraz silnika, nabłyszczanie opon, polerowanie szyb.

Video 360 PRO

O powyższym filmie: film obrotowy samochodu marki Infinity®, wykonany w opcji Video 360 PRO. Zamysłem tej realizacji, było wykorzystanie wykonanego zdjęcia 360 stopni do przedstawienia widoków ogólnych pojazdów, które w ramach opisywanej usługi wzbogacone zostało filmami oraz animacjami w postaci pojawiających się podczas obrotu "coloudsów".

VIDEO DRON - filmy z drona / dron FPV

Video DRON COMPANY - prezentacja firmy

Twoja firma góruje nad konkurencją i chcesz to pokazać? Zrobisz to z naszą usługą filmów prezentacyjnych dla firm i zakładów produkcyjnych, wykorzystującą ujęcia z drona. W naszych realizacjach Video DRON COMPANY, przedstawiamy w ciekawy i kompleksowy sposób dowolne obiekty przemysłowe i biznesowe, wlatując w miejsca do których nie dotrze nawet najbardziej niezłomny operator. Współpracujemy z najlepszymi, profesjonalnymi operatorami dronów filmowych, dla których im większe wyzwanie, tym większa satysfakcja. Filmy z przelotów dronów FPV montujemy w metodzie tzw. "one shot" (jedno ujęcie bez cięć), który potęguje wrażenie "wow" u oglądającego. Jest to jedna wielka wycieczka filmowa po Twojej firmie, obfitująca w spektakularne momenty przelotu przez wąskie szczeliny, efektowne zwroty i synchroniczne ujęcia, które opatrzone odpowiednim podkładem muzycznym, ogląda się z zaciekawieniem i hipnotyzującym skupieniem do ostatniej sekundy. Wizerunkowe filmy dronowe dla firm, to idealny materiał promujący markę w Social Media, zakładce "O nas", na stronie www, na targach, wystawach, szkoleniach czy konferencjach... Silniki sprawdzone, pilot na miejscu, więc zapraszamy do wspólnego lotu. Gwarantujemy emocje na wysokim poziomie, bez turbulencji.

Etapy powstawania filmu "Video DRON COMPANY":

 1. Opracowanie scenariusza przelotu/filmu w siedzibie firmy,
 2. Uzgodnienie ewentualnych ról osób widocznych na filmie - przejścia, operowanie urządzeniami itp.,
 3. Zarezerwowanie przedziału czasowego na wykonanie zdjęć (istotny czynnik pogodowy),
 4. Zdjęcia - właściwy przelot,
 5. Wstępny montaż, przekazanie do akceptacji + ewenutalne uwagi zamawiającego,
 6. Docelowy montaż, po uwzględnieniu uwag/po poprawkach,
 7. Końcowy montaż do muzyki i ostateczna akceptacja gotowego filmu,
 8. Przekazanie gotowego filmu,
 9. Przekazanie pełnych praw autroskich do filmu.

O powyższym filmie: film z przelotu dronem FPV prezentujący siedzibę i zakład produkcyjny firmy AXA®. Celem filmu było pokazanie części biurowej i produkcyjnej firmy, wraz z prezentacją pełnego cyklu produkcjnego w kolejności, w jakiej powstają gotowe produkty tj. klamki drzwiowe.

×

Napisz do nas!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Nie można wysłać pustej wiadomości
Powyższa zgoda jest obowiązkowa